בניית אתרי חנות

פעם לפתוח חנות היה דבר יקר וקשה מאד לעשותו. בעל עסק היה צריך למצוא את המיקום נכון לפתיחת החנות, לנהל משא ומתן על רכישת או שכירת המקום, לשלם עבור המקום הפיזי כסף רב, לקנות מלאי של מוצרים, לשכור עובדים ורק אחר כך היה יכול להרוויח.

כשהאינטרנט החל להתפתח בניית חנות נהייתה משימה קלה יותר. בעל העסק כבר לא חייב למצוא מקום פיזי בכדי לפתוח חנות, לא  חייב לשכור עובדים ולא חייב לרכוש מוצרים מראש על מנת למכור את מוצריו. בצורה כזאת עלויות ההקמה ירדו בצורה משמעותית ופתחו את האפשרות להרבה מאד אנשים להקים חנויות באינטרנט.

אפשרויותהדרופשיפינג פתרו עוד בעיות רבות בנושא זה והפכו את המשימה לקלה הרבה יותר. אז נכון שלא כל הדברים ורודים אך חלק משמעותי מהם כן. עדיין בעל העסק יצטרך למצוא ספק טוב למוצריו, להביא תנועה לאתר,  להזין מוצרים לחנות וכדומה… אך עדיין מדובר בסיכון יחסית קטן לעומת רווח הפוטנציאל.

כמה עולה לבנות אתר חנות?

ישנם היום חברות גדולות שגובות כמה עשרות אלפי שקלים על אתרי חנות אך האמת היא שבזכות ההתפתחות הטכנולוגית שלא מעט אנשים לא מודעים אליה ניתן להוריד את עלות בניית אתרים אלו בצורה משמעותית.  כיום תוכלו למצוא בשוק מגוון מחירים שיכולים לנוע במנעד רחב של כמה אלפי שקלים. אנחנו  בRS  פתרונות לעסקים החלטנו להנגיש ללקוחות שלנו בניית אתר חנות אינטרנטית מקצועיות ואפקטיבית במחיר של 1650₪. מחיר אטרקטיבי לכל הדעות . ביחד עם המתנות שאנחנו נותנים ברכישת האתר ההצעה הזאת נהיית הצעה שאסור לסרב לה. עד היום עזרנו כבר למאות לקוחות שלנו להגשים את החלום שלהם להקים חנות אינטרנטית ולמכור את מוצריהם.

למטה תוכלו לראות אתרי חנות מקצועיים ואפקטיביים שבנינו.

אז מה תקבלו כשתיבנו איתנו אתר חנות?

  1. חנות מוכנה עם מוצרים ועיצוב באנגלית
  2. המוצרים יכולים להיות מקטגוריות מגוונות: טלפונים, צעצועים, הנעלה, שעונים ועוד…(הרישמה כמעט ואין סופית)
  3. אפשרות תשלום בפאייפאל.
  4. הדרכה על מערכת הניהול של החנות האינטרנטית על מנת שתוכלו לעלות ולהוריד מוצרים ככל שתרצו.

אם מעניין אתכם לדעת עוד פרטים אל תהססו לפנות אלינו

×