מדוע עסק צריך אתר אינטרנט

מה יוצא לכם מזה שיש לכם אתר אינטרנט לעסק שלכם?

את השאלה "מה יוצא לי מזה שיש לי אתר אינטרנט?" אנחנו שומעים לא פעם מבעלי עסקים. אז החלטנו לעשות רשימה קצרה שאתר אינטנרט תורם לעסק.

👈 אתר אינטרנט משדר עסק עם יציבות לקונה הפוטנציאלי.

👈 אתר אינטרנטי משדר יוקרה לקונה הפוטנציאלי.

👈 אתר אינטרנט ממתג אתכם ואת העסק שלכם כמומחים.

👈 אתר אינטרנט מגדיל את החשיפה של בעל העסק ללקוחות פוטנציאלים.

👈 אתר אינטרנט מאפשר לבעל העסק להראות ולהעביר את המומחיות שלו ללקוחות הפוטנציאלים שלו בצורה הכי קרובה לפגישה אישית לפני הפגישה האישית.

👈 אתר אינטרנטי שמתוכנן נכון מאפשר ללקוחות פוטנציאלים להשאיר את הפרטים שלהם ושבעל העסק יוכל לחזור אליהם.

👈 אתר אינטרנט עוזר בבניית האמון בין הלקוח לעסק שהוא שלב קריטי לביצוע העסקה.

בנוסף, אתר אינטרנט מאפשר לייצר טכניקות פרסום מתקדמות של פרסום מחדש ללקוחות שכבר ביקרו באתר מה שמוריד את עלויות הפרסום ועושה אותם גם יותר ממוקדות.

הסיבה שבעלי עסקים קטנים ובינוניים לא בונים אתר לעסק שלהם

המציאות בשטח היא שלמרות כל היתרונות הברורים של בניית אתר אינטרנט לעסק לא מעט בעלי עסקים לא בונים אתר לעסק שלהם. בלא מעט פעמים הסיבה לכך היא שלפעמים בניית אתר לעסק יכולה להיות הוצאה גדולה מידי ושאיננה מתאימה לתקציב של בעל העסק ובמיוחד שהוא בתחילת דרכו. כיום ישנם חברות בשוק שגובות גם עשרות אלפי שקלים על בניית אתר לעסק, דבר שגורם לבעל העסק לחשוב פעמיים.

האמת היא שגם אם ההוצאה היא רק 6,000 ש"ח והעסק נמצא בתחילת דרכו זוהי החלטה שלא פשוטה לקבל. זאת הסיבה שהרבה מאד בעלי עסקים קטנים ובינוניים דוחים את עניין בניית האתר שלהם לשלבים מאוחרים יותר אבל בפועל מאבדים לקוחות פוטנציאלים שיכלו להיחשף אליהם בשלב הכי חשוב של העסק שהוא תחילת דרכו.

איך אנחנו יכולים להנגיש ללקוחות שלנו בניית אתר אינטרנט במחיר של 1475 ש"ח בלבד?

אנחנו ב RS פתרונות עסקיים הצבנו לנו כמטרה לעזור לבעלי עסקים בשלבים הכי מאתגרים שלהם ואנו מנגישים אתרי תדמית מקצועיים ללקוחות שלנו ב 1475 ש"ח בלבד! זהו תשלום חד פעמי +מע"מ. אנחנו יכולים לעשות זאת בזכות ההוצאות המינמליות שיש לנו על העסק שלנו ביחד עם אנשי מקצוע יעילים ומנוסים.

מה עוד מקבלים שבונים אתר אינטרנט ולא מקבלים בשום מקום אחר?

כל בעל עסק שיחליט שהוא רוצה שנבנה לו אתר אינטרנט יקבל לאחר בניית האתר 3 מתנות נוספות שיש לנו הרגשה שלא תקבלו בשום מקום.

1.המתנה הראשונה היא הספר "פשוט להרוויח יותר" בהוצאת רב מכר בגירסה הדיגיטלית. בשווי 87 ש"ח.

הספר פשוט להרוויח יותר

2. המתנה השנייה היא הקורס האינטרנטי: "סודות הכתיבה השיווקית" שכבר נמכר ב 2497 ₪. קורס שילמד אתכם איך לכתוב תכנים מעניינים שמושכים את הלקוחות לעסק שלכם.

סודות הכתיבה השיווקית

3. המתנה השלישית היא חיבור למערכת דיוור אלקטרונית ל 5 שנים בחינם ל 250 מנויים ובניית דפי נחיתה בחינם! מערכת המאפשרת לקלוט לידים ולדוור להם בצורה אוטומטית. שווי ההטבה מעל 2000 ש"ח.

מדוע לא שווה לחכות עם ההחלטה האם לבנות אתר אינטרנט?

אנו חושבים שהמאמר הזה הסביר בצורה ברורה את כל היתרונות שאתר אינטנרט נותן לבעל עסק. וכתזכורת קצרה – ישנה אתם מאבדים לקוחות כשאין לכם אתר אינטרנט. בנוסף, חשבון קצר של כל ההטבות + המחיר האטרקרטיבי של האתר יאפשר לכם לקבל החלטה פשוטה ולהתקשר אלינו ולהגיד לנו שאתם רוצים שנבנה לכם אתר כמה שיותר מהר.

כרגע עוד לא החלטנו לכמה זמן נשאיר את התמחור הנוכחי לבניית האתר + ההטבות אבל זה כנראה שלא ישאר כך לתקופה ארוכה.

אחרי שיהיה לכם אתר אתם לא תבינו איך חשבתם לעצמכם שזה נכון להתנהל בלי אתר אינטנרט.

יאללה נהיה בקשר…

רוצים אתר לעסק שלכם באוויר כבר עוד 20 ימים דבר איתנו 03-9385032

×