בניית אתר אינטרנט מקצועי בזול

בניית אתר אינטנרט ב 1475 ש"ח + הטבות שלא תמצאו בשום מקום

אנחנו יודעים!

להיות בעל עסק ועוד בתחילת דרכו זה אומר הרבה מאד הוצאות ותעדופים של השקעות בעסק. זו הסיבה שלא מעט עסקים נמנעים מלהקים אתר לעסק שלהם.הבעיה היא שדווקא בתקופה הזאת שהעסק צריך להיראות מיליון דולר ברשת על מנת שיותר לקוחות ירצו לעבוד איתו ויכניסו לו יותר כסף, דווקא אז הוא לא נמצא שם! אבסורד.

והלקוחות, הלקוחות הפוטנציאליים, כאשר הם לא מרגישים שיש מולם בעל עסק עם נוכחות דיגטלית מקצועית (שלא לדבר על קיומית ובסיסית) ברשת הם מתקשים יותר לקבל החלטות לגביו. ברוב המקרים הלקוחות יעדיפו בעל עסק שנראה להם יותר מקצועי וכזה שמתייחס לעצמו ברצינות וכאן בכדי להישאר.

מה שעובר ללקוח בראש הוא: אם בעל העסק שאני הולך לעבוד איתו משקיע בעצמו ובעסק שלו זה כנראה האדם הנכון לעבוד איתו על מנת שיעזור גם לי להיראות כך אל מול הלקוחות שלי. הבעיה היא שיש חברות שגובות על בניית אתרים סכומים גבוהים. לפעמים מדובר גם על עשרות אלפי שקלים – דבר שמקשה מאד על בעלי עסקים ובמיוחד בתחילת דרכם להתחייב לסכומים כאלו.

בניית אתרי אינטרנט ב 75% הנחה. במקום 5900 ש"ח רק 1475 ש"ח

איך אנחנו מצליחים להוריד את עלויות הקמת אתר אינטרנט

לא פעם שואלים אותנו, איך אנחנו מצליחים להוריד את העלויות של בניית אתר האינטנרט לכאלו עלויות?

תשובתינו היא שאנחנו באים בגישה שונה – גישה של עסק עם מעט מאד הוצאות. כזה שמתאים לתקופה הנוכחית. בצורה כזאת הנגשנו למאות הלקוחות שלנו אתרים לעסק שלהם כבר בתחילת דרכם וגם לכאלו שנזכרו במהלך הדרך מאחר וראו את המחיר האטרקטיבי. הנגשנו ואנחנו ממשיכים להנגיש לבעלי עסקים אתר מקצועי ורספונסיבי ב 1475 ש"ח בלבד. כן, זה הכל. ללא אותיות קטנות! יחד עם זאת לא מתפשרים על הניראות והמקצועיות של האתר. אתר שמשדר ללקוחות שלו אנחנו מתייחסים לעצמינו ברצינות. מוזמנים לבקר באתר שלנו ולראות עבודות.

עלות האיחסון של אתר אינטרנט

גם שירות האיחסון אצלנו מאד אטרקטיבי למרות שלא חייבים לעשות זאת איתנו!

מדובר ב 12 ש"ח לחודש בלבד. אבל זה לא הכל! יש לנו עוד הרבה דברים שבאים יחד עם בניית האתר כבונוס. דברים שאנחנו בספק גדול מאד שתמצאו במקומות אחרים:

1. לאחר בניית האתר איתנו אתם תקבלו קורס דיגיטלי "סודות הכתיבה השיווקית" שכבר נמכר ב 2475 ש"ח בעבר בחינם! וזאת על מנת שם תרצו לכתוב תכנים לאתר שלכם תדעו איך לעשות זאת.

2. הספר "פשוט להרוויח יותר" בשווי 87 "ח בהוצאת רב מכר בגירסה הדיגיטלית שלו.

3. מערכת דיוור אוטמטית ובניית דפי נחיתה בחינם + הדרכות כיצד להשתמש בה ל 250 מנויים ל 5 שנים בחינם! שווי של בערך 2500 ש"ח.

4. והכי חשוב יחס אישי חם.

אם אתם בעלי עסקים שיודעים שאתר לעסק שלכם הוא דבר בסיסי וחשוב להצלחתם ואתם רוצים שתוך 20 יום אחד כזה לעסק שלכם דברו איתנו ונשמח לעזור.

דברו איתנו : 03-9385032 שיהיה בהצלחה!

×